Mıçı Sigorta

Mıçı Grup vizyonunu her zaman geniş tutarak, faaliyetlerinde emin adımlarla ilerlemektedir. Mıçı Grup olarak Adana ve bölge ekonomisine katkı ve istihdam sağlayacak yeni yatırımlara hız kesmeden devam etmektedir.

    
Mıçı Sigorta size en iyi sigorta poliçelerini hazırlamak için 8 anlaşmalı sigorta kurumunun tekliflerinden sizin için en iyisini sunar. Sigorta teklif verilerini anlık olarak güvenilir kurumlardan almaktayız.

Sistemimizi size zaman ve para kazandırmak için oluşturduk, en kısa sürede en iyi teklifi bulmak için tecrübeli sigorta uzmanları işlemlerinizi takip ediyor. Tüm başvurularınızı bizlerle iletişime geçerek yapabilirsiniz. Başvurularınız sonrasında sigorta ekibimiz sizinle iletişime geçip işleminizin ikili diyaloglar içerisinde sürmesini sağlar. Hizmetlerimizi güvenle yapabilirsiniz.

Hemen hemen Türkiye'deki tüm güvenilir ve tanınmış sigorta kurumlarının tekliflerini değerlendiriyoruz. Size yeni çıkan sigorta kampanyaları ile ilgili bilgilendirmeler gönderir. Profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Sizi Korur

Destek Hizmeti

Yol Yardım

Kasko Sigorta

çık